Neupravené cesty

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Uzavretý
meno
Iww Filová 03. decembra 2018

Takto vyzeraju cesty Hrušovská ulica a okolité ulice asi 10 hod po snežení. Miestna časť už nebude vykonávať zimnú údržbu v tejto lokalite? Dakujem.

03. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Samozrejme, že mestská časť zabezpečuje zimnú údržbu. Pracovníci VPS, ktorí sú zodpovední za z.údržbu danú lokalitu skontrovali a keďže následujúce dni hlásia už plusové teploty všetok sneh sa roztopil. Pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
03. december 2018

Denisa

Toto je nova upgradovana zimna udrzba...cakame kym sa sneh roztopi...
03. december 2018

Iww Filová

Dakujem za odpoved. To vzdy bude prebiehat zimná údrżba systémom Až sa sneh roztopí? Veľmi inovatívne:)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.