Zimná údržba chodníkov na Ul. J. Stanislava 2-8

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Neriešený
meno
Denisa 02. decembra 2018

Na Ulici Jana Stanislava 2-8 sme sa ani po viac ako 32 hodinach od skoncenia snezenia nedockali zimnej udrzby chodnikov. Momentalne padajuci mrznuci dazd celu situaciu komplikuje a pristup do hlavnych vchodov domov nachadzajucich sa na kopci je de facto nemozny, kedze chodniky su pod ladom a zmrznutym snehom. Touto cestou sa chcem informovat, ci sa zimna udrzba netyka aj Dlhych dielov a zaroven ziadam o vyriesenie situacie a osetrenie udrzby, aby sa takato situacia uz v buducnosti nevyskytla.

17. december 2018

Miroslav Kováč

Hany Melickovej tiez ...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania