Nefunkčný semafor pre chodcov - Jarošova/Kukučínova

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený

Zaslal: Jana, 03. decembra 2018

Nefunguje zelene svetlo "choď" pre chodcov na križovatke Jarošova Kukučínova
viď priložený obrázok

13. december 2018

Odpoveď samosprávy

Volali sme na Siemens, kde nám prisľúbili ihneď ráno opravu. Zadávateľ
bol ihneď kontaktovaný 2x z nášho úradu. Oprava bola na druhý deň zabezpečená.

MÚ Nové Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania