Zle označená rozkopávka na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Michal Stankoviansky 05. decembra 2018

Už minimálne mesiac je na chodníku neďaleko križovatky Gercenova-Röntgenova rozkopávka, ktorá je navyše zle označená a po tme zle viditeľná, potenciálne nebezpečná.

Prechod pre chodcov vedie rovno do jamy.

Prosím rozkopávku riadne označiť, resp. ju konečne odstrániť.

Ďakujem.

05. december 2018

Jerome

petržalský úrad je od volieb akosi ticho...kašlú na všetko??
12. december 2018

Michal Stankoviansky

Dnes som si všimol, že rozkopávka už je označená - síce trochu východoeurópskym spôsobom ;-) - ale je to lepšie ako predchádzajúci stav.

Ďakujem.
12. december 2018

Jerome

Kde je tabuľa : kto, odkedy, dokedy? A včer tam popadajú ľudia?
13. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, rozkopávka súvisí s opravou havárie telekomunikačného vedenia. Rozkopávkové práce boli ohlásené na základe oznamovacej povinnosti, pričom konečná úprava bude v zavislosti od aktuálnych poveternostných podmienok. Firma Suptel s.r.o. bola vyzvaná k označeniu a zabezpečeniu rozkopávky.


MČ Bratislava-Petržalka
13. december 2018

Jerome

noo, po mesiaci ste ich vyzvali? A co robia Vasi inspektori verejneho poriadku? Ciže, ak obcan nenahlasi, do dnesneho dna MEOZNACENE? Spamatajte sa uz, prosim
13. december 2018

Jerome

NEOZNACENE, oprava
31. január 2019

Michal Stankoviansky

Rozkopávka je už dlhšie riadne ohradená, síce sa mi nepáči že je mesiace rozkopaný chodník, ale predmetom podnetu bolo to, že jama nebola ohradená, a teraz ohradená je, takže podnet navrhujem označiť ako vyriešený (pripájam foto z 29. 1. 2019).

Ďakujem.
28. jún 2019

Michal Stankoviansky

Rozkopávka už je dlhšie odstránená, chodník opäť zaasfaltovaný, takže tento podnet už je bezpredmetný. Ďakujem.
04. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe uvedeného považujeme tento podnet za vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania