Ilegálna reklama nad zastávkou Nad lúčkami

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Karlovešťan 04. decembra 2018

Na zabradlí nadchodu na zastávke Nad lúčkami pribudli dve ilegálne reklamné plachty. Prosím o ich odstránenie.

19. december 2018

Igor

Prečo mažete komenty?
19. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.