Preplnený/neodnesený kontajner nezodpovedného správcu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Zaslal: Mrkva Cervena, 04. decembra 2018

3 tyzdne za vchodom Sancova 45 je preplneny kontajner po stavbe. Podaktori menej chapavi tam stale prihadzuju smeti. Kontaktoval som majitela kontajnera, ten sa sam divil, preco ho spravca nekontaktoval.

05. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu
12. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia pracovníka oddelenia verejného poriadku na mieste prebehla kontrola a správca bol vyzvaný k náprave. Bola prisľúbený okamžitý odvoz ihneď ako zaparkované autá uvoľnia cestu.

Kancelária starostu
12. december 2018

Mrkva Cervena

Dobry den prajem,

Ja som 2 tyzdne dozadu telefonoval majitelovi kontajnerov ( cislo je uvedene na nom) a poziadal ho o odstranenie, povedal, ze v poriadku a bude kontaktovat nezodpovedneho spravcu bytovky, ktory si ho objednal. Ma vobec takyto kontajner povolenie na zaberanie verejneho priestranstva ( nejde o pozemok prisluchajuci k bytovke). Okrem dlhodobeho zaberania parkovacieho miesta, vietor od tial vyfukuje smeti po okoli...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania