Poškodený chodník na Ul. F. Kostku 1

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Neriešený
meno
Zoro 05. decembra 2018

Dobrý deň,

prosili by sme Vase stanovisko k rieseniu zniceneho prepadavajuceho chodnika na Ulici Ferdisa Kostku 1, kde su uvolnene dlazdice, ktore sa hybu a kazdy krat, ked naprsi, mame vsetci mokre nohavice. Okrem toho je to nebezpecne, ludia si tu mozu vytknut clenok. V neposlednom rade, vsetka voda potom zateka do garazi a poskodzuje budovu. Po vcerajsej schodzi vlastnikov bytov je pripravena moznost renovacie chodnika okolo budovy, ktora patri k vchodu, zatial co vsetka dalsia cast patri pod mestsku cast. Nema zmysel prerabat chodnik iba do polovice, pretoze v najhorsom stave je prave cast patriaca mestskej casti.

Dakujem za vyjadrenie mestskej casti Karlova Ves.

07. december 2018

Michal K.

dobry den,
zo skusenosti na nedalekom onjekte mam obavy, ze tento problem sa potiahne roky, ak vobec dosiahnete nejake riesenie :( ale drzim palce
16. apríl 2019

Michal K.

zoro, tu na tejto stranke nic nedosiahnete, obratte sa priamo na mestsku cast alebo rovno na pani starostku. no velmi pravdepodobne ani potom. co presne patri vlastnikom domu a garazi a co nie? kolko by vas stala oprava izolacie? pretoze po dalsich rokoch cakania bude poskodenie vacsie a naklady ovela vyssie. tak zvazte, ci sa vam oplati cakat.
na podzemnych garazach so zelenou strechou hned vedla mame rovnaky problem s magistratom, zateka tam masivne, vsetko je plesnive, taha sa to velmi vela rokov a havarijny stav sa za ten cas vyrazne zhorsil.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania