Vyblednutá značka STOP

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Martin U 07. decembra 2018

Chcem nahlásiť totálne vyblednutú značku STOP pri výjazde od tlačiarní a garáží na Kadnárovu ulicu. Takto dôležitá značka by mala byť jasne čitateľná.

13. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

výmenu značky zabezpečil MU - Rača.
Ďakujeme za upozornenie.
S pozdravom,

RNDr. Anna Jusková
vedúca Oddelenia životného prostredia MiÚ Rača
13. december 2018

Martin U

Ďakujem za skoré vyriešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania