Veľká nerovnosť na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Zaslal: Max, 07. decembra 2018

Dnes som bol svedkom ako na tomto hrbole zakopla staršia pani ktorá išla z vyšetrenia a rozbila si pri páde nos, celá bola od krvi, nepekný pohľad, ... ten hrbol je tam roky, nechápem kompetentných pracovníkov meststkej časti ako pred nemocničným zariadením možu takéto niečo nechať nepovšimnuté

13. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania