Odpad alebo čierna skládka?

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Vo večne neudržiavanom páse "zelene" medzi oplotením pozemku záhrady a komunikáciou sa už nejaký čas hromadí odpad a vzniká skládka. A chcelo by to vyčistiť aj od tej biriny pred plotom, keďže už znemožňuje výhľad vodičom.

13. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet sme zaevidovali a požiadali sme dodávateľa, aby zabezpečil dočistenie a pokosenie buriny na neudržiavanom páse Na piesku.

Útvar pre styk s verejnosťou
Miestny úrad Ružinov
20. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
mestská časť zabezpečila odstránenie odpadu, pokosenie buriny a vyhrabanie lístia.

Útvar pre styk s verejnosťou
Miestny úrad Ružinov
09. január 2019

vlaDyka

Skvelé, vďaka... aj za vyrezanie porastu v zákrute, ktorý bránil výhľad.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania