Haldy lístia na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Prosím o odstránenie napadaného lístia, je ho obrovské množstvo

10. december 2018

Jardo Mladší

a tiež kde je ta slavna cyklotrasa??????
12. december 2018

Andrej

nikde,parkuju tu auta a nicia zeleny pas
13. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
09. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že v prípade priaznivého počasia zabezpečíme realizáciu a lístie odstránime.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. november 2019

Martin Uváček

Po roku sne zas na tom istom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.