Plynárenská-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Jozef 11. decembra 2018

Na Plynárenskej ulici smerom od kruhového objazdu k Prievozskej ulici napriek značke zákaz zastavenia neustále blokujú ulicu zastavené/stojace autá, napr. vykladanie rôzneho tovaru, kuriéri, ľudia ktorí čakajú na svoje polovičky a podobne, následkom čoho vznikajú zápchy v dĺžke celej ulice a kolízne situácie, keďže tieto autá je potrebné obchádzať.

Je otázkou času, kedy sa tam stane vážna dopravná nehoda.

Prosím zodpovedné orgány o dôslednú kontrolu a poučenie vlastníkov prevádzok, aby poučili svojich zamestnancov a dodávateľov.

12. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v prípade takejto situácie treba okamžite kontaktovať mestskú políciu, keďže je na komunikácií dopravná značka zákaz zastavenia a kompetencie pre riešenie týchto situácií má mestská polícia a nie Miestny úrad Ružinov.

Útvar pre styk s verejnosťou
Miestny úrad Ružinov
18. december 2018

Andrej

clovek co chce prejst cez prechod, tak nevidi, ci prichadzaju auta a vodici nevidia chodcov na prechode...
22. december 2018

Jozef

To nie je koncepčné riešenie problému, ale zbavovanie sa zodpovednosti. Ak nie ste v tomto prípade oprávnený konať, prosím o postúpenie na kompetentný orgán.
23. január 2019

Endstand

Aké je koncepčné riešenie pri blbých vodičoch...iba volať políciu, ak dostane 20x pokutu za 2 mesiace tak prestane...nič iné, ale takých meist je v BA milión ...
20. február 2019

Michal Szeman

od uzavierky cesty pod pristavnym mostom sa mnozstvo aut prechadzajucich touto ulicou zvysilo tak 5-nasobne a tento problem sa ukazuje ovela viac

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania