Tyršovo nábrežie-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený
meno
Jozef 11. decembra 2018

Na Tyrsovom nabrezi je nefunkcny a poskodeny stlp verejneho osvetlenia 045/002.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania