Stromová - upchatá kanalizácia

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Veronika 11. decembra 2018

Tuto keď naprší máme mať oblečené plavky? Keď ľudia chodia ako blázni?

12. december 2018

Veronika

Smutne ze po 5 rokoch to nikto nevie dať do poriadku, ved ti co o tom rozhoduju nechodia pešo.
12. december 2018

Jozef

https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/42122/vpust
Pravdepodobne sa v Bratislave nerieši nič tak dlhodobo ako jedna uličná vpusť.
12. december 2018

Anonymný užívateľ

Mláka sa tam vytvára už pri silnejšej hmle ... O daždi ani nehovorím ...
Upchatých vpustí je v BA neskutočne veľa. Potom sa nečudujme, že mesto býva zaplavené.
03. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
01. február 2019

Martin Nýdr

Keďže nikto nebol schopný to vyriešiť tak sme to vzali do vlastných rúk
https://www.facebook.com/bratislavasluzby/photos/pcb.1466485803485223/1466484480152022/?type=3&theater
11. apríl 2019

Jozef

vyriešené 1.2.2019
04. január 2020

jozef

zase to iste, kanál upchaty, spliechajuca voda na chdcov co cakaju na semafore... prosine vycistit!!!
13. jún 2020

jozef

furt nevycistene
13. jún 2020

jozef

stale dokedy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania