Námestie hraničiarov-stĺpik-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Martin Uváček 13. decembra 2018

Za predajňou Billa na námestí hraničiarov sú na prechode k panelákom dva vytrhnuté stĺpiky. Potrebné ich opätovne ukotviť.

17. december 2018

Odpoveď samosprávy

Oprava stĺpika je naplánovaná, hneď ako nám to poveternostné podmienky dovolia.

MČ Bratislava-Petržalka
16. január 2019

Martin Uváček

Vykrivený stĺpik bol opravený a zabetónovaný. Vyriešené.
19. január 2019

Martin Uváček

Poprosím aktualizovať status podnetu.
07. jún 2019

Martin Uváček

Arogantní vodiči opäť vchádzajú na tento priestor a odniesol si to zas jeden vyvalený stĺpik. Podnet znovu aktuálny.
16. jún 2019

Martin Uváček

Uvoľnený stĺpik. Zase.
16. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
02. október 2019

Martin Uváček

Stĺpiky boli opravené a smerom k bille pribudli nové, masívnejšie. Podnet je teda vyriešený.
09. október 2019

Martin Uváček

Aktualizuje niekto Petržalské podnety? Tento je už vyriešený.
23. apríl 2020

Matus

Komentár

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania