Černyševského-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 13. decembra 2018

Vrak, a nie je v evidencii Miesteho úradu na ich webe. Zaberá miesto na parkovanie.

03. január 2019

Odpoveď samosprávy

Vzhľadom na to, že pri obhliadke nebolo možné zistiť totožnosť držiteľa vozidla (chýbajúce ečv a vin na mieste kt. nie je viditeľné zvonka) bola výzva na odstránenie vozidla s udelenou lehotou umiestnená priamo na vozidlo. Ak vozidlo nebude v lehote odstránené, urobí tak mestská časť Bratislava - Petržalka.

Ing. Ladislav Milincký, oddelenie životného prostredia, mestská časť Bratislava - Petržalka
12. február 2019

Odpoveď samosprávy

Vozidlo bolo odstránené po výzve mestskej časti Bratislava - Petržalka v určenej lehote.

Ing. Ladislav Milincký, oddelenie životného prostredia, mestská časť Bratislava - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania