Cesta na Kamzík - neporiadok a odpadky

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Uzavretý
meno
Kamzik 13. decembra 2018

Dobry den, dovolujeme si Vas poziadat o zabezpecenie napravy daneho stavu ohladne zdevastovaneho posedu v blizkosti jedneho z chodnikov v lesoparku na Kolibe.

25. február 2019

Kamzik

Príbeh zdevastovaného posedu pokračuje... som zvedavý kam až dospeje...
27. január 2020

Martin Uváček

Niečo nové s týmto posedom?
28. január 2020

Kamzik

Posed bol odstránený :o(

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.