Osuského-semafor-nefunkčný

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Karolina 15. decembra 2018

Nefunkčný semafor na Osuského a námestí Hraničiarov už celé týždne. Je tam škola 🚸, veľa detí !! Prečo tie 🚦 nie sú spustené. Sú tam nehody. Čaká sa až na smrteľnú ?!?! Zrazil tam vodič chlapca a veľa nehodám sa predišlo len tak tak. Robte s tým konečne niečo.

18. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania