Smolenická-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
migel001 15. decembra 2018

Kopy neodprataneho listia pri sportovom areali a restauracnom zariadeni Smolenicka 14. Prosime o urychlenu napravu.

25. december 2018

migel001

Dnesny stav...
01. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet.

Váš podnet sme 06. 03. 2019 podali na priame vybavenie Miestnemu podniku verejnoprospešných služieb.

Kto? MP VPS

MÚ BA - Petržalka
02. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka dňa 28.03.2019 odstránil znečistenie tohto miesta.


MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania