Príjazdná-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení
meno
Juraj 17. decembra 2018

Dobrý deň,
v poslednej dobe sa násobne zvýšila frekvencia pohybu nákladných vozidiel (domiešavačov a kamiónov) do areálu firmy Raven na Príjazdnej ulici.
Do a z areálu chodia aj zo smeru od/k ul. Pri mlyne, teda cez obytnú zónu po úzkej rozbitej ceste bez chodníka a osvetlenia.
Navrhujem cestu zjednosmerniť v smere ako chodí autobus MHD, prípadne upraviť dopravné značenie tak aby tieto nákladné vozidlá prichádzali len od smeru ul Pri starom letisku.
Ďakujem.

17. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.





Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

24. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Juraj,
podnet bol prerokovaný na poslednej komisii výstavby, územného plánovania, životného prostredia a dopravy (16.01.2019). Komisia neodporúča zjednosmernenie, odporúča návrh na obmedzenie zaťaženia komunikácie (nosnosti).



Ing. arch. Ingrid Krumpolcová
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
19. február 2019

Jardo Mladší

ta cesta je rozbitá a tie kamióny ju úplne likvidujú.tam treba uplny zákaz pre kamiony

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania