Hrobákova-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Uzavretý

Už dlhšiu dobu na tu niekto vytrhol kôš... Ocaval som ze to boli mestske služby, na margo nevhodneho smetneho kosa... Vrany furt okolo neho krúzia ako supi okolo potravy... Robia tym bordel na okolo co tam nieje kôš aj ľudia sú už také vrany robia bordel na okolo... Hlavne že vedla 20 m je stojisko kontajnerou sice uzamknute ale taky probleem hodit tsm drobny odpad nieje...

05. marec 2019

Martin U

Smetný kôš bol osadený naspäť na miesto.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania