Poškodená zastávka

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 27. mája 2010

Dobry den, chcela by som nahlasit poskodenu zastavku v Bratislave na Zlatych Pieskoch - smer Senec (chodi odtial MHD 65-ka, dialkove a ine spoje smer Rača, Senec, Jelka).

Zastavka ma uz dlho rozbite sklo pristresku, bocne skla su takisto rozbite.
Pisala som este minuly rok na DP a dnes opat (puz@dpb.sk), odpoved a ani oprava sa nekonala. Je mozne s tym nieco urobit? Naozaj odtial cestuje vela ludi, ktori pravidelne moknu, nepomozu ani dazdniky v takomto pocasi a vetre, auta tam jazdia ako blaznive, zvyknu cestujich tlaciacich sa pod mostom a dazdnikmi este aj ostriekat...

28. máj 2010

Brano

je to hanba, ze sa o to kompetentni nestaraju, par krat som tam tiez cakal na bus v spominanom pocasi a naozaj sa niet kam schovat...jedine ak sa ustedri miesto pod nadchodom, ktore mozno ako tak ochrani. Je to v podstate aj vstup do mesta a takto vitame navstevnikov...Na druhej strane je smutne, ze slovensky narod si nevazi veci okolo seba a nici co mu pride pod ruky :-(
15. jún 2010

Robo

Inžinieri, ktori vymysleli taketo zastavky ,pod takymito zastavkami určite nikdy nestali !!!
04. apríl 2020

Martin Uváček

Zastavka je už dávnejšie opravená. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania