Limbová - bariérový chodník

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter Šolto 19. decembra 2018

Pri výjazde z nemocnice chyba nejaké riešenie pre chodcov. Nie je tu prechod pre chodcov, autá parkujú v ceste... Problém je keď ideme do detskej nemocnice s kočíkom. Nie je to bezpečné. Tento chodník pokračuje ďalej v rovnakom duchu, rozkopavky, parkujúce autá, nedostatočná šírka, akoby to stavala lastovička. Druhá strana podobne.

20. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania