Osloboditeľská-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení
meno
Branislav Nopp 21. decembra 2018

Chodnik oproti bytovke na Osloboditelskej je vyuzivany na legalne parkovanie. Avsak zostavajuca sirka vobec nesplna normu 1,5m. Bolo by dobre odstranit zarastenu burinu na kraji chodnika, aby sa rozsiril. Podla prilozenej fotky je zrejme, ze dvaja dospeli vedla seba sa nemozu na takomto chodniku prechadzat.
Logicky ludia volia cyklochodnik vedla, kde zase vznikaju kolizne situacie s cyklistami.

vdaka

02. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.


Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

04. máj 2019

Branislav Nopp

Podľa priložených fotografií podnet nie je ani náhodou vyriešený. Admin prosím otvoriť a znovu samospráve poslať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania