Štefana Králika-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený

Pri oprave potrubi stroje znicili travniky a znecistili chodniky. Ked je skarede pocasie na vsetkych chodnikoch je blato.

23. december 2018

Patricia

Krasne prostredie, dufam, ze az do leta to bude takto pekne vyzerat
02. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Vami označené miesto je po prepadnutí kanalizácie v miestach bytového domu.
Rozkopávku na prvej snímke sme nedokázali identifikovať pri miestnom šetrení.
Dodávateľ tepla TeploGGE rozkopával chodník a prepojovaciu šachtu mimo tejto trasy.
Spätné úpravy chodníka budú riešené v jarných mesiacoch, keď nám to počasie dovolí.

Ing. Karol Oreský
Vedúci oddelenia výstavby, dopravy a životného prostredia
Miestny úrad Devínska Nová Ves
Novoveská 17/A, 843 10 Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania