Pavla Horova-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

Vsade kde opravovali potrubia tak je znicena zelen. Ako sa bude upravovat?

02. január 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: TeploGGE
07. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pri rekonštrukcii potrubia muselo zákonite dôjsť k narušeniu zelene, nakoľko sa dané potrubia nachádzajú pod povrchom. Poškodená zeleň sa bude znovu vysádzať na jar, nakoľko pri ukončovaní stavby neboli vhodné podmienky na jej výsadbu. Nemusíte sa báť, všetky zelené plochy navrátime do pôvodného stavu.

s pozdravom

Ing. Stanislav Gajdošík
riaditeľ prevádzky DNV, Teplo GGE s.r.o.
18. jún 2019

Patricia

Trava je uz vysaden

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania