Škultétyho - vozidlo bez EČV a bez platnej TK + EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Novomestan 27. decembra 2018

Automobil pravdepodobne zahraničného majiteľa zaberá verejné miesto.

04. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa už zaoberá oddelenie verejného poriadku. Vozidlo bez EČV je zaevidované a nahlásené. Je naplánovaný odťah MV.

Kancelária starostu
09. január 2019

Novomestan

Na danom automobile som videl umiestnenú výzvu na odstránenie auta aj s možnými následkami. Paráda.
19. február 2019

Novomestan

Auto zmizlo. Supeeeeer. Zavrite podnet prosím.
20. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Vozidlo bez EČV bolo včera odstránené.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania