Pekná cesta-vertikálna značka-zakrytá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Martin U 30. decembra 2018

Pri zjazde z lesa nad Peknou cestou je zle viditeľná značka STOP na križovatke s Horskou ulicou. Zakryva ju ihličnatý strom. Bolo by vhodne jeho vetvy ostrihať, na jar už bude úplne zakrytá.

31. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
uvedená komunikácia je v správe Magistrátu hl. mesta. Napriek tomu
ostrihanie vetiev stromu, ktoré zakrývajú značku zabezpečíme.

S pozdravom,

RNDr. Anna Jusková
vedúca Oddelenia životného prostredia MiÚ Rača
02. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
konáre boli dňa 31.12.2018 ostrihané pracovníkmi úseku čistoty MU – Rača – oddelenia životného prostredia.

S pozdravom,

MU Rača – oddelenie životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania