Roľnícka-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení
meno
Martin Bak 30. decembra 2018

Dobrý deň, na páse medzi chodníkom a cyklotrasou je dlhodobo umiestnený stavebný materiál, ktorý tam nepatrí, ide o verejné priestranstvo. Ak je majetkom MČ, mal by byť uskladnený inde, ak patrí súkromnej osobe, MČ by ju mala vyzvať na odstránenie.

02. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.
Riešenie tohto podnetu vyžaduje komunikáciu s orgánmi magistrátu nakoľko pozemok je v jeho správe. Listom sme magistrát upozornili o uložení stavebného materiálu na totmto pozemku už pred niekoľkými týždňami , dodnes sme odpoveď nedostali. Podnet budeme urgovať.



Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

29. január 2019

Martin Bak

Pochybujem, že by si Magistrát vo Vajnoroch len tak voľne odložil zatrávňovaciu dlažbu a obrubníky :) Nemôže patriť vlastníkovi domu, pred ktorým sa nachádza, preverovali ste to?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania