Príjazdná-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení
meno
Martin Bak 30. decembra 2018

Dobrý deň, priestor konečnej autobusov na ŽST Vajnory by potreboval obnovu s vytvorením (i) chodníka, (ii) miesta pre zastávku výstupu aj nástupu s novým prístreškom, (iii) parkovacích miest pre automobily - napríklad spôsobom ako na fotografii. Momentálne je zastávka výstupu na opačnej strane cesty, priestor pre parkovanie áut nie je vyčlenený žiaden hoci aspoň pre pár parkovacích státí tam miesto je. Celý priestor je nefunkčný a nevyhovujúci, okrem toho aj zanedbaný a špinavý.

02. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.
Vzhľadom na to, že riešenie tohto podnetu vyžaduje komunikáciu s orgánmi magistrátu, prosíme o pochopenie a trpezlivosť.




Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

09. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Martin Bak,
ďakujeme za podnet uverejnený na Odkaze pre starostu. Keďže Príjazdnú ulicu má v správe magistrát , posunuli sme mu tento podnet. Z Odboru správy komunikácií (OKS) sme dostali vyjadrenie, že OSK nemá v právomoci budovať zastávku, ani nové chodníky. Zabezpečuje údržbu súčasného, už vybudovaného stavu, takže podnet postúpili na oddelenie stavebných činností. Opravu ulice Príjazdná v roku 2019 realizovať nebudeme, vzhľadom na znížený rozpočet. V pláne sú opravy iných ulíc v rámci Vajnor.

Kto? Magistrát hl. mesta, oddelenie stavebných činností.

Ing. Jana Julény Tomanová
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.