Slovanské nábrežie-Dopravné značenie-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devín

Vyriešený
meno
Antoan 31. decembra 2018

Vyvalená informačná tabula na rázcestí Slovanské nábrežie - Muránska ul. Devín.

02. január 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie, spadnutý stĺpik so smerníkmi sme odstránili, v blízkej dobe obstaráme jeho stabilnejšie, voči vandalom odolnejšie opätovné osadenie.
Kto? Referát správy zvereného majetku
Kedy? 1.štvrťrok 2019

Kolková Ľubica, starostka MČ BA Devín
06. február 2019

Antoan

Podnet je vyriešený. Stĺp je nanovo zabetónovaný.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania