Antolská-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Michal T 31. decembra 2018

Na Antolskej je kusok pred tocnou autobusov upchaty kanalizacny vpust. Pravdepodobne nie jediny ...

03. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
15. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že vyčistenie vpustov bolo objednané u dodávateľa služby.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.