Znievska-vertikálna značka-chýbajúca


V riešení
meno
Martin Mihalik 02. januára 2019

niekto odstranil znacku oznacujucu parkovisko ktora bola umiestnena na stlpe verejneho osvetlenia pod znackou oznacujucou slepu cestu , cim je zmenena dopravna situacia

11. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Bol posunutý na príslušné oddelenie.
O jeho doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka
19. október 2019

Martin Mihalik

dobry den , v akom stave je dany podnet ? 9mesiacov od nahlasenia a ziadne riesenie to je uz trocha dost !
20. október 2019

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania