Kukučínova - problémové parkovanie

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Michal 01. januára 2019

Dobry den,
bolo by prosim mozne zabezpecit chodnik na Kukucinovej (zastavka mhd, oproti OD Slimak) tak, aby tam nemohli parkovat auta a tym prekazat pri prechode? Najvacsi problem to sposobuje vozickarom a mamickam s kocikmi. Nakolko volanie policie z dlhodobeho pohladu nezabera, prosim o vyriesenie problemu systemovo.

Dakujem.

01. január 2019

Aeon

Jednoznačne ste mali volať MP a tiež nezakrývať EČV. Ten "ynteligent" si zaslúži zverejnenie. Systémové riešenie je asi len okolíkovať tých pár metrov zo všetkých strán, čo nie je estetické a určite ani ideálne z hľadiska míňania verejných prostriedkov.
01. január 2019

Michal

Dobry den,
tych aut tam parkuje viacero. Pravdepodobne si ani neuvedomuju, aku prekazku tym sposobuju imobilnym.
Idealne (a normalne) by bolo zrusit konecne to parkovanie na chodnikoch. Denne vidim desiatky takychto situacii po celom meste. Ani nehovorim o niceni chodnikov.
Nie som si isty co je efektivnejsie z hladiska minania verejnych prostriedkov - ci vyjazdy MP, opravovanie chodnikov a barierovost verejneho priestranstva alebo 5 kolikov.
02. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania