Jurkovičova-dlhodobo odstavené vozidlá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Martin Uváček 01. januára 2019

Podľa množstva podnetov je Jurkovičova ulica asi obľúbená pre odstavovanie nepojazdných vozidiel. Ďalšie na rade he táto biela Škoda, TK jej vypršala pred rokom a toľko odhadujem že stojí nepohmutá. Potrebné vlastníka vyzvať na odstránenie vozidla.

02. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie, situáciu preveríme a následne budeme postupovať v súlade so zákonom č. 79/2015 Z.z. o odpadoch.

S pozdravom,

MU Rača – oddelenie životného prostredia
15. január 2019

Martin Uváček

Vozidlo sa nachádza na Jurkovičovej ulici pri hokejovom štadióne. Chyba nastala v popise
13. apríl 2019

Martin Uváček

Škodovka bola odstránená. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania