Uhliská-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení
meno
Helena 01. januára 2019

Nevhodne orientačne osadená tabuľa označujúca ulicu Nové Šuty, ktorú z ulice Uhliská od hlavnej cesty Roľnícka, nie je vidieť. Stačilo by ju pootočiť.

03. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.



Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania