Nefunkčné osvetlenie na Veternicovej

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený
meno
Tomas Rehak 03. januára 2019

Uz tyzden nesvieti cely rad poulicneho osvetlenia na polovici Veternicovej ulice. Lampy od parkoviska na zakrute pri lese az po vchod do skoly na opacnej strane su nefunkcne.

06. január 2019

Pozorovatel

Nefunkcne osvetlenie mozete nahlasit na stranke Siemensu:
https://www.slm.lighting/hsvo/p.index.jsp
01. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za upozornenie, osvetlenie je už funkčné.

Siemens Mobility, s.r.o.
01. február 2019

Tomas Rehak

Dobrý deň, väčšina svetiel možno už svieti, ale určite nie všetky. Včera večer som narátal 5 nefunkčných lámp.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania