J. Smreka-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Juraj Marušiak 03. januára 2019

Po rekonstrukcii potrubi stavebna firma nechala stavebny odpad a chodniky so znicenou dlazbou, resp. asfaltom. Bude mestska cast ziadat od firmy napravu, resp. penale? Sucasny stav zhorsil kvalitu zivota v Devinskej.

21. január 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Teplo GGE spol. s r.o.
23. január 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
na základe odpovede samosprávy preposielame podnet zodpovednému subjektu.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania