Líščie nivy-spomaľovač-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Daniel 02. januára 2019

Na ulici Líščie nivy, vedľa hotela Nivy je poškodený retardér - chýbajúce časti sú pohodené pri odpadkových košoch.

07. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

opravu spomaľovača sme zadali dodávateľovi prác. V priebehu januára, ak budú vhodné poveternostné podmienky, bude vykonaná oprava.
Kto? Mestská časť
Kedy? mesiac

Útvar pre styk s verejnosťou
Miestny úrad Ružinov
11. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

spomaľovač už je opravený.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.