Na barine-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Záhorská Bystrica

Vyriešený
meno
Daniela Halasova 02. januára 2019

Dlhodobo poddimenzovane a opakovane preplnane smetne nadoby, sposobuju rozfukanie a rozsev odpadkov do okolia, aj k jazierku, ktore je odpocinkovou zonou.

02. január 2019

Hayduke

Treba tam viac kontajnerov, iné riešenie neexistuje.
29. august 2019

Hayduke

Smetiaky tam už nie sú...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.