Za kasárňou - dlhodobo odstavené vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 02. januára 2019

Tento vrak Saabu zaberá verejnú komunikáciu viac ako pol roka. Nemá žiadne EČ a platnosť TK a EK vypršali pred deviatimi mesiacmi!
Lokalizácia: Pred objektom školy, Za kasárňou 2.

03. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa už zaoberá oddelenie verejného poriadku. Dlhodobo odstavené vozidlo už bolo nahlásené a zaevidované. Nové informácie budú zverejnené.

Kancelária starostu
19. január 2019

Anonymný užívateľ

Kancelária starostu, prikladám aktuálne foto z dnešného dňa :-(
20. január 2019

Ivan

ma uz aj rozbite aj skla
09. február 2019

Anonymný užívateľ

Vzorový príklad nečinnosti mestskej časti.
Foto z dnešného dňa.
19. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

odstavené vozidlo bolo dnes odstránené.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania