Rozbitá cesta na zastávke MHD pri AS MN

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Uzavretý
meno
Peter Oravec 14. októbra 2013

Súčasný stav: Rozbitá cesta na zastávke MHD. Autobusy MHD nemôžu stáť pri chodníku a vznikajú tak nebezpečné situácie pre nastupujúcich a vystupujúcich.
Normálny stav: Opravená cesta.
Ďakujem

22. september 2014

Peter Oravec

Bez odpovede, bez zmeny, bez riešenia.
22. september 2014

Peter Oravec

Dokončenie aktualizácie.
13. júl 2015

Peter Oravec

Drobné záplaty, ale v podstate nezmenený stav.
13. jún 2016

Peter Oravec

Bez zmeny, bez riešenia. Halooo! Je na magistráte život?
16. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v prvej polovici júna prebehla oprava cesty kvôli odstráneniu starých koľajníc. Nejednalo sa však o celkovú rekonštrukciu, ktorá bude na rade v súvislosti s výstavbou v okolí, a ktorú bude realizovať investor.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava
16. jún 2016

Peter Oravec

Vážené Oddelenie komunikácie a manaipulácie Hlavného mesta SSR Bratislava, ako zvyčajne, zase odpoveď mimo tému. Ako je zrejmé každému okrem Vás z fotografií, podnet je o ceste pred AS MN (cesta medzi Páričkovou a Mlynskými nivami), a nie o Mlynských nivách, kde boli odstránené koľaje.

Vážené OPS, nedalo by sa zvážiť zavedenie možnosti reakcie priamo pri nezmyselných odpovediach Oddelenia komunikácie a manaipulácie Hlavného mesta SSR Bratislava?
17. jún 2016

Peter servisteamsk@gmail.com

Nastupiste autobusovej zastavky

autobusova stanica na nastupisti liniek 21,25,210 je uz ychodena jama s kopcom ktory sa osucha o spodok autobusov a poskodzuje ich ... kto ma na starosti odstranovanie tychto havarijnych stavov ? ako to ze si to vyse pol roka nikto nevsima?
17. jún 2016

Odkaz pre starostu

Podnet bol opatovne zaslany magistratu so ziadostou o stanovisko ohladom predmetnej cesty.

S pozdravom

Zuzana Žurkinová
administrátorka pre Ružinov
06. august 2016

Peter servisteamsk@gmail.com

Cesta vedľa zastávky línie č.21, 25, 210

nebezpecne vyjazdena cast cesty s velkimi jamami ktore zaroven dlhodobo poškodzujú spodok autbusov a osobnych. ozidiel ( vid foto suchance na ceste ) tento problem je uz minimalne polroka . ako to ze si nikto z kompetentnych nevsimoldany problem a preco to beriesi?
12. august 2016

Peter Oravec

Bez zmeny, bez riešenia. Magistrát absolútne kašle na stav Autobusovej stanice!
17. november 2016

Dušan Vanek

Zdeformovaná vozovka

Nebezpečne zdeformovaná a esteticky otrasne vyzerajúca vozovka pri zastávke MHD pred hlavným vchodom na autobusovú stanicu
05. január 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, priestor celej AS Mlynské Nivy a okolia bude odznova prebudovaný investorom projektu Twin City.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava
05. január 2017

Peter Oravec

Milý a prehnitý magistrát,
po prakticky štyroch rokoch od podnetu napísať z vašej ctenej strany, že "priestor celej AS Mlynské Nivy a okolia bude odznova prebudovaný investorom projektu Twin City" je ukážka alibizmu, impotencie a cynizmu magistrátu.
24. marec 2017

Peter Oravec

OPS, prosím Vás, čo je tu "v riešení"? Ďakujem.
18. február 2018

Peter Oravec

Bez zmeny.
Milý a prehnitý magistrát,
po prakticky štyroch rokoch od podnetu napísať z vašej ctenej strany, že "priestor celej AS Mlynské Nivy a okolia bude odznova prebudovaný investorom projektu Twin City" je ukážka alibizmu, impotencie a cynizmu magistrátu.
18. december 2018

Peter Oravec

Bez zmeny, bez riešenia. Prosím o preposlanie niekomu.
12. máj 2019

Martin Uváček

Už neaktuálne. Diery v ceste pohltila výstavba. Podnet sa môže uzavrieť nakoľko doslova zmizol.
05. jún 2019

Peter Oravec

Tak dík, Martin... admin to dnes uzavrel... a to, či podnet naozaj zmizol, sa dozvieme, keď sa stavba dokončí a plot zmizne. Ja si tipnem, že s tou ulicou stavebník nič neurobí a že tie diery tam budú aj po odstránení plota. Ale uvidíme...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania