Bojnická - poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
Jozef 02. januára 2019

Na Bojnickej, (za postou, hned za odbockou do Race) je 6 poskodenych stlpov VO, chybaju svietidla, aj spodne kryty/poistky su znicene. Cca 300m usek je v tme. Tento stav je tam uz dlho, bolo by vhodne to opravit.

09. január 2019

David 1

Je to mimo správy mestského osvetlenia. V minulosti to bolo skôr riadené z Priemstavu ako podnikové osvetlenie. Podobne je na tom Turbínová či Elektrárenská ul.
Musia to tam nanovo vybudovať a zapojiť pod mesto. Nová zmluva na mestské osvetlenie sa však bude, len vyhlasovať. Teraz sa robí len základná údržba systému a to výmena žiaroviek...
31. január 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: miestny podnik

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.