Ďurgalova - nebezpečný kábel

Zodpovednosť za riešenie: Slovak Telekom

V riešení
meno
Adam 03. januára 2019

Stĺp elektrického vedenia je naklonený a poškodený.

04. január 2019

Jozef

Ide o tefefónny stĺp.
22. január 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva v prípade tohto podnetu oslovila spoločnosť Slovak Telekom, odkiaľ bola zaslaná následovná odpoveď:

Vazeny zakaznik,
problem sme zaslali na preverenie nasim technikom v danom regione.

V pripade dalsich otazok nas prosim kontaktujte mailom na adrese techgroup@telekom.sk , alebo telefonicky na bezplatnej linke Internet Hotline 0800 123 777 dostupnej 24 hodin denne.

Dakujeme Vam za prejavenu doveru.
S pozdravom,
Slovak Telekom, a.s.
23. január 2019

Jozef

Odstraňuje sa 23.1.2019

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania