Záporožská-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Michal Stankoviansky 03. januára 2019

Na chodníku pri rohu novostavby (zhruba Záporožská 7) je už niekoľko rokov kopa piesku/malých kamienkov. Rokmi sa už zmenšila asi o polovicu, ale pri súčasnom tempe zmenšovania tam bude aj tak ešte niekoľko rokov.

Bolo by prosím možné ju konečne odpratať?

Ďakujem veľmi pekne.

24. január 2019

Michal Stankoviansky

Kopa nedávno prekvapivo zmizla, takže podnet možno označiť ako vyriešený.
25. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, čistenie verejného priestranstva na Záporožskej ulici, sme odstúpili na priame vybavenie Miestnemu podniku verejnoprospešných služieb Petržalka. Ten dňa 15. 01. 2019 zabezpečil odstránenie štrku.
Kto? MPVPS

Miestny úrad Bratislava-Petržalka
25. január 2019

Michal Stankoviansky

Ďakujem veľmi pekne za vyriešenie. :-)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania