Ivana Bukovčana-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
J. 07. januára 2019

Na ulici Ivana Bukovčana je medzi domami č. 22 a 28 dlhodobo "odložený" stavebný materiál zo zatepľovania bytového domu č. 20 a 22. Zatepľovacie práce na dome sa už skončili, no materiál (prevažne minerálna vlna) je naďalej nahádzaný na bývalej trávnatej ploche a chodníku.

27. marec 2019

J.

Stavebný materiál aj búdka sú odstránené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania