Mamateyova-dopravné zrkadlo-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jozef 03. januára 2019

Na MHD zastávke Šustekova sa nachádza dopravné zrkadlo na stĺpiku, ktoré sa zrejme už nepoužíva. Ak by to bolo možné, tak to odstrániť ak sa to nebude používať naďalej.

ďakujem.

S úctou,

Petržalčan.

08. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.