Holíčska-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený

Už niekoľko dní je nefunkčné osvetlenie od vchodu Holíčska 8 smerom k Brančskej ul. v celom rade verejného osvetlenia. Nakoľko cez stránku Siemens sa mi neosvedčilo nahlasovanie nefunkčných stĺpov ver. osvetlenia dávam to do pozornosti prostredníctvom tohto portálu.

04. január 2019

Peter

Neuveriteľné dnes už funguje verejné osvetlenie.
06. január 2019

Peter

Iná rýchlosť Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania