Námestie SNP-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin 04. januára 2019

Na námestí SNP vandali prevrátili smetný kôš.

08. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, poškodený kôš sme vymenili.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania