Rudnayovo námestie-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Ján 05. januára 2019

Zabudnuté lavičky za Dómom sv. Martina. Zapadnuté snehom. Ostatné lavičky na okolí už boli dávno odvezené.

09. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
lavičky sa dočasne sťahovali (dávali preč) len z Hviezdoslavovho námestia, aby sa uvoľnilo miesto na stánky Vianočných trhov. Z Rudnayovho nám. boli lavičky premiestnené k ľadovej ploche, lebo tieto lavičky na rozdiel od tých z Hviezdoslavovho námestia nemajú stredové zábrany.
Lavičky sa počas zimnej sezóny nesťahujú (nedávajú preč) z miest, kde normálne stoja.
S pozdravom

Martina Štefániková, komunikačné oddelenie MÚ Bratislava - Staré Mesto
04. február 2019

Ján

Ľadová plocha je preč s Hviezdoslavovho námestia a lavičky nie sú ani na Rudnayovom námestí ani na Hviezdoslavovom nám. Prečo ste ich teda nevrátili na Rudnayovo námestie? Ani na Hlavnom nám. nie sú lavičky . Kde sú všetky ,keď sa teda nesťahujú?
07. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
lavičky nachádzajúce sa v zadnej časti Hviezdoslavovho námestia boli prenesené z Rudnayovho námestia len z dôvodu ich využitia počas fungovania klziska. Demontáž ľadovej plochy bola ukončená v nedeľu 3.2., vzhľadom k prioritnejším prácam sa ich vrátenie naspäť na Rudnayovo námestie o pár dní oneskorilo. V tejto chvíli sú však už lavičky opäť na svojom mieste (viď foto).

Martina Štefániková, oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania